Blog

Kterak se nám podařilo zplodit potomka i přez nemohoucnost lékařů.

A co dál?

Měli jsme za sebou dva neúspěšné pokusy. Jak pokračovat? Když máme v diagnóze i potraty? To není moc rozumné, někde je něco špatně a po všech těch vyšetření nám naše moderní medicína nedokázala říct kde.
     Bylo potřeba hledat pomoc někde jinde. O alternativní medicíně jsem toho měl za svůj život pročteno více jak dost. Nejlevnější a nejdostupnější řešení (máme doma ) mi připadlo MMS. To se nám ale nechtělo brát. Dále bylo zmiňováno holotropní dýchání, které bych si někdy sám rád prošel. Každý určitě zná, co je to regresivní terapie.  Kde Vás terapeut "zhypnotizuje" a vede Vás celým životem zpět až po narození, a pokud je nutné i do minulého života a hledá kde je onen problém, který to vše způsobuje. Znovuprožitím kontrétní situace se člověk vyléčí. Tak holotropní dýchání funguje na stejném principu znovuprožívání blokovaných duševních konfliktů, ale nemusí Vás k tomu vést terapeut, kterou by danou situaci musel vyhledávat. Konflikty jsou v případě HD znovuprožívány automaticky, od těch nejtíživějších až po ten nejmenší. Tato metoda byla taky vyloučena, pro svoji "drastičnost" a asi najít nějakou skupinu, nebo někoho věrohodného a spolehlivého, kdo by Vás do tohoto zasvětil, by bylo asi problém.
     Další možnost byla šamanismus. A při hledání na řešení našeho problému jsem narazil ještě na další možnost, Tradiční čínská medicína, která pár lidem s tímto problémem (vysoké FSH) pomohla. Začlo hledání vhodného a spolehlivého terapeuta. Ono to je dost choulostivé, můžete narazit na někoho, kdo z Vás bude tahat peníze, bude si Vás zvát 3x týdně na vyšetření, po dobu půl roku a může Vás to stát ranec. Nebo najdete někoho zkušeného, komu nepůjde o peníze a budete to mít vyřešeno na 2 sezení. Po dlouhém hledání, našli jsme i jednu ženu se stejným problémem, které Čínská medicína pomohla, jsme se rozhodli kontaktovat jednu pani v Praze. Ale z tohoto taky sešlo, protože nějak vázla komunikace, paní po první komunikaci nebrala telefony, neodpovídala na emaily, atd. Tak už nám scházel jenom šamanismus...
    Šamanismus je fascinující metoda, metoda je vyzdvihována v mnoha knihách o alternativní medicíne.
Ve stručnosti o metodě. Šaman se dostane do změněného stavu vědomí. Kde Vás vidí, a pokud máte nějakou nemoc, nebo někde je nějaký orgán poškozen, tak na tom místě uvidí třeba zabodnutý trn, nebo jakoby nánosy bahna, nebo listí na těle. Těchto nalepených věcí, které máte na těle, Vás šaman pomocí jednoduchého rituálu zbaví. Pro Vás jako léčeného je to nenáročná metoda, nikde nic nemusíte dělat, pít něco kyselého jako v případě MMS, nebo znovuprožívat blokované duševní konflikty, jako v případě HD. Měl jsem v životě možnost se poznat osobně s jedním šamanem, na jeho relaxačním semináři :) Tak jsme se rozhodi ho kontaktovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat